Web Tasarım, Interaktif Teknoloji, Interaktif Tasarım, Arayüz tasarımı, Viral Pazarlama, Online Pazarlama, E-ticaret, Yazılım Geliştirme, Facebook Uygulama Geliştirme, Facebook Marketing, Social Network Marketing - AjansTR

10

AjansTR 1998 yılında home ofis ortamında web hizmetlerine başlamıştır.2006 yılının Eylül ayında kurumsallaşma yolunda ilerleyerek AjansTR adı altında tüm evrensel olarak internet ortamında hizmet vermeye devam etmiştir. Hızla gelişen internet ve teknolojik olayları yakından takip ederek günümüzün gereksinimlerine uygun yapılarda dinamik web siteleri, web projeleri, yazılım desteği, katolog tasarımlar, sanaltur, panaromik fotoğraf çekimleri ve kurumsal kimlik çalışmaları ile Türkiye ve diğer ülkelere profosyonel bir ekip ile hizmet vermektedir.

Amacımız hizmet verdiğimiz kurum ve firmalara ihtiyacı olan reklam çözümlerini üreterek en iyi tanıtımı yapmalarını sağlamaktır. Günümüzde faaliyet gösterdiğiniz sektörde kalıcı bir yer edinebilmek için yapacağınız iyi bir tanıtım ve reklamın en iyi yatırım olduğuna inanıyoruz. AjansTR kaliteli ve profesyonel çalışma anlayışını müşteri memnuniyeti ve devamlılığını birinci planda tutan hizmet anlayışı ile birleştirerek markanızın istediğiniz platformda konumlanmasını sağlayacak iletişim stratejileri oluşturmayı ilke edinmiştir.

 

© Copyright - Tüm Hakları Saklıdır - Ajanstr Görsel Medya ve İnternet Hizmetleri