Web Tasarım, Interaktif Teknoloji, Interaktif Tasarım, Arayüz tasarımı, Viral Pazarlama, Online Pazarlama, E-ticaret, Yazılım Geliştirme, Facebook Uygulama Geliştirme, Facebook Marketing, Social Network Marketing - AjansTR

AjansTR ; yaratıcı, yenilikçi, dinamik ve teknolojiyi izleyen bir yapı ilkesiyle kurulmuştur. İnternet teknolojileri konusundaki hizmetlerini 1999 yılından bu yana sürdüren AjansTR; genç ve yenilikleri izleyen bakış açısıyla müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma anlayışına sahiptir. Birçok proje üretmiş ve/ya geliştirilmesine katkı sağlamış olan AjansTR, hizmet kalitesi öncelikli çözümler üretmektedir.

AjansTR hizmet yelpazesi içinde; Web Tasarım ve Yazılım, İnteraktif CD, Elektronik Katalog, E-Bülten / E-Pazarlama, İçerik Yönetimi, Dijital Sunum, Teknoloji Danışmanlığı, E-iş, E-Ticaret, E-learning, İş Geliştirme, Dijital Sertifika ve Dijital İmza ve ayrıca Alan Adı ve Hosting Yönetimi konusunda çözümler sunmaktadır.

Bursa’da hizmet vermesine karşın Türkiye’nin farklı illerine de hizmetini ulaştıran AjansTR, kamu kurumlarının yanı sıra birçok marka ve kurumsal işletmenin çözüm ortağı olma sorumluluğu üstlenmiştir. Sektöründeki lider firmalarla iş ortaklığı kurmuş olan AjansTR, uzman yazılım kadrosu ile proje öncesi ve sonrası hizmet desteği sağlamaktadır.

Sosyal sorumluluklarının da bilincinde olan AjansTR; sponsorlukları ve kendi alanında sağladığı hizmetlerle sosyal projelerde de görevler üstlenmektedir.

© Copyright - Tüm Hakları Saklıdır - Ajanstr Görsel Medya ve İnternet Hizmetleri